All-In-One MSI 21.5″ SSD 256GB 8GB Ram

91,000 L

Out of stock

Kompjuter Komplet All-In-One MSI 21.5 SSD 256GB 8GB Ram

Krahaso
SKU: PRO 22XT 9M-029XEU Category: Tags: , ,

Përmirësoni përvojën tuaj të shikimit me panelin IPS GRADE
Seria PRO 22X është e pajisur me IPS Grade Panel e cila jo vetëm që në çast optimizon ngjyrat e ekranit dhe shkëlqimin për të siguruar që ju të shijoni çdo skenë në maksimum, por gjithashtu ju lejon të keni një cilësi të qëndrueshme të fotografisë me një kënd jashtëzakonisht të gjerë shikimi vertikalisht dhe horizontalisht prej 178 gradë.

All-In-One MSI 21.5 SSD 256GB 8GB Ram

All-In-One MSI 21.5 SSD 256GB 8GB Ram

 

PRO 22X është i pajisur me një procesor Intelth Core Gen të gjeneratës së 9-të që përdor një mikroarkitekturë me efikasitet të energjisë, teknologji të përparuar të procesit dhe optimizime silikoni për të dhënë një performancë më të shpejtë se procesorët e gjeneratës së mëparshme.

 

 • Windows 10 Home – MSI recommends Windows 10 Pro
 • 21.5″ IPS Grade Panel LED Backlight (1920*1080 FHD)
 • The 9th Generation Intel® Desktop Processors
 • Optional 10-Point Touch Panel (PRO 22XT)
 • Anti-Flicker & Less Blue Light technology protect users‘ eyes.
 • 5-Way Navigator for an easy OSD Control
 • Silent PRO Cooling System: Server Grade Thermal Module ensures a silent and stable operation with a longer life cycle.
 • MSI HDD Rapid Upgrade Design helps you to upgrade or maintain your 2.5″ storage
 • Reversible USB 3.1 Gen 1 Type C allows for the effortless connecting of USB devices.
 • With a complete array of I/O ports, it can connect all the devices that you need.
 • COM port for barcode scanner, credit card reader, printer or cash machine, etc.
 • 178° wide viewing angle screen
 • Features MSI Super Charger technology that supports fast USB Sleep-and-Charge with auto-detection

Additional information

Marka

MSI

Sistemi‎‎‎ Operimit

Windows 10

Processori

i5-9400

Clock

2.9 GHz

Ekrani

21.5", Full HD

Rezolucioni

1920 x 1080

Ram

8GB DDR III

Hard Drive

256 GB, SSD

Optika

DVD-Writer

Nderfaqe/Porta

2 porta USB (1 USB 2.0,1 USB 3.0), Audio, HDMI, LAN, RJ45 Port (10/100/1000Mbps), USB 3.1 Gen 2

KEYBOARD / MOUSE

USB Keyboard / Mouse (Optional)

Wireless

2.4 Ghz, 5 Ghz, Bluetooth 4.2

Ngjyra

Zeze

Power Supply

AC 120W

Kategori

All-In-One MSI 21.5 SSD 256GB 8GB Ram

All-In-One MSI 21.5" SSD 256GB 8GB Ram

91,000 L