All-In-One HP 21.5

75,900 L82,000 L (-7%)

Out of stock

Krahaso

Dizajni i bukur dhe i thjeshtë kryesisht per biznes ,  i3 Gjenerata e 8 e procesorit Ndihmon rritjen e produktivitetin tuaj fale procesorëve të fuqishëm e cila ofron performancë të besueshme me një çmim të shkëlqyer , Teknologji fleksibël dhe e fuqishme… Permasat 4.9 x 39 x 20.4 cm

Te dhena specifike:

  All-In-One    HP
  Ekrani    21.5 FHD (1920X1080) IPS  widesceen
  Procesor    i3-8130
  RAM    4 GB DDR4-2133 SDRAM (1X4GB)
  Hard Disk    1 TB
  Karta Grafike    Intel® UHD Graphics 620
  Camera    HD 1280+microfon
  Komunikimi    LAN Integrated Realtek RTL8111HSH-CG GbE/ WLAN Realtek RTL8821CE-CG    802.11a/b/g/n/ac (1×1) M.2 PCIe®
  Porta   1 HDMI-out/1 headphone/microphone combo/1 power connector/ 1 RJ-45/ 2 USB 2.0, 2 USB3.1)

Gen 1 3-in-1 SD card reader

Kategori

All-In-One HP 21.5

75,900 L82,000 L (-7%)