RAM DIMM DDRAM IV 8GB 3200MHz XPG AX4U320038G16-SB80

9,000 L

In stock

Memory Ram 8GB DDR4 3200 Mhz

Krahaso
SKU: AX4U320038G16-SB80 Categories: , Tags: , ,

XPG SPECTRIX D80 DDR4 RGB Memorie me ftohje te lengshme

Takoni RAM-in e parë të botës DDR4 RGB me një sistem hibrid të ftohjes me ajër të lëngshëm, SPECTRIX D80. Përdor një kombinim të një nxehtësie të lëngshme që mbyllet hermetikisht me lëng jo-përcjellës dhe një ngrohës alumini për të dhënë ftohje termike efektive. Për më tepër, heatsinku i lëngshëm është ndriçuar me ndriçim RGB për t’i dhënë pajisjes tuaj një dhunti të veçantë.

Specifikime

● Heatsink mahnitëse e lëngshme ndriçohet me ndriçim RGB

● Ftohje hibride-ajër i lëngshëm – ngrohës alumini, materiale përçuese termikisht dhe lëng jo-përcjellës

● Heatsink i papërshkueshëm nga uji – ndërtim i mbyllur hermetikisht.

● Kontroll i thjeshtë i ndriçimit RGB – përmes aplikacionit XPG RGB Sync ose softuerit të kontrollit të dritës RGB nga prodhuesit kryesorë të kartave amë

● Suport per Intel® X299 baseline 2666 MHz (via SPD settings)

● Intel® XMP2.0 për mbikalime të arritshme

● Dy ngjyra heatsink për të zgjedhur: E zezë dhe e kuqe

Teknike

● Speed: DDR4 3000 MHz – 4133 MHz

● Module size: 8 GB

● Compatibility: DDR4 2666 CL 16-16-16 at 1.2V

● Operating temperature: -5°C to 70°C

● Storage temperature: -55°C to 100°C

● Operating voltage: 1.2V – 1.4V

● Dimensions (L x W x H): 138 x 46.65 x 8.8mm

● Warranty: Lifetime

 

Additional information

Marka

ADATA

Modeli

SPECTRIX

Ngjyra

RGB

Ram

8GB DDR IV

Clock

3200 MHz

Fuqia VA

1.35 V

Kategori

RAM DIMM Ddram IV 8GB SPECTRIX 3200 CL16, ADATA

RAM DIMM DDRAM IV 8GB 3200MHz XPG AX4U320038G16-SB80

9,000 L

Add to Cart