Printer Epson AL-M300DN

13,600 L

Out of stock

Printer Epson AL-M300DN laser

Krahaso
SKU: C11CC64011 Category: Tags: , ,

Kompania Epson është ndër prodhuesit e printerëve të llojeve të ndryshme. Nëse jeni duke kërkuar një printer të lirë dhe me performancë të mirë, ju mund të zgjidhni printerin monokrom Epson WorkForce AL-M300DN. Ky printer është ndër modelet e pajisura me teknologjinë LED, dhe ka rezolucion i cili arrin deri në 1200dpi. Kopja e parë realizohet brenda 7 sekondash, kurse ju mund të printoni deri në 30 faqe në minutë. Maksimumi i printimit në muaj arrin deri në 30.000 faqe. Printimi i shpejtë arrihet falë procesorit kualitativ i cili operon në frekuencë 295MHz me 128MB memorie për printim. Ai gjithashtu ofron mundësinë e printimit në të dy anët e faqes, e cila ndihmon në kursimin e kohës dhe zvogëlimin e kostos.

Modeli: AL-M300DN
Kapaciteti maksimal i memories (MB):128
Kapaciteti standard i memories [MB]:128
Konsumi (W): 450
Lloji i printerit: Laser
Madhësia e printerit: A4
Mbështetje për W10:
Ngjyra / Bardhë e zi: Bardhë e zi
Përmasat [mm]: 385 x 355,6 x 225
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]: 163
Pesha në kg: 6,8
Printim dyanësh automatik: Po
Printimi i faqes së parë [sekondë]: 7
Prodhuesi: Epson
Rezolucioni – ngjyra e zezë [DPI]: 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë – normale [faqe / min]: 30
Teknologjia: RJ-45, USB 2.0
Teknologjia e printimit: Laser
EAN: C11CC64011

Kategori

Printer Epson AL-M300DN laser

Printer Epson AL-M300DN

13,600 L