Printer Epson AL-M310DN

12,500 L16,900 L (-26%)

Out of stock

Krahaso
SKU: C11CF22401 Category: Tags: , ,

Kompania Epson është ndër prodhuesit e printerëve të llojeve të ndryshme. Nëse jeni duke kërkuar një printer të lirë dhe me performancë të mirë, ju mund të zgjidhni printerin monokrom Epson WorkForce AL-M310DN. Ky printer është ndër modelet e pajisura me teknologjinë LED, dhe ka rezolucion i cili arrin deri në 1200dpi. Kopja e parë realizohet brenda 7 sekondash, kurse ju mund të printoni deri në 30 faqe në minutë. Maksimumi i printimit në muaj arrin deri në 20.000 faqe. Printimi i shpejtë arrihet falë procesorit kualitativ i cili operon në frekuencë 750MHz me 512MB memorie për printim. Ai gjithashtu ofron mundësinë e printimit në të dy anët e faqes, e cila ndihmon në kursimin e kohës dhe zvogëlimin e kostos.

Modeli: AL-M310DN
Kapaciteti maksimal i memories (MB):512
Kapaciteti standard i memories [MB]:512
Konsumi (W): 594
Lloji i printerit: Laser
Madhësia e printerit: A4
Mbështetje për W10: Po
Ngjyra / Bardhë e zi: Bardhë e zi
Përmasat [mm]: 375‎ x 393 x 285 mm
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]: 60 g/m² – 220 g/m²
Pesha në kg: 14
Printim dyanësh automatik: Po
Printimi i faqes së parë [sekondë]: 7
Prodhuesi: Epson
Rezolucioni – ngjyra e zezë [DPI]: 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë – normale [faqe / min]: 35
Teknologjia: RJ-45, USB 2.0
Teknologjia e printimit: Laser
EAN: C11CF22401

Additional information

Marka

Epson

Modeli

AL-M310DN

Tipi Printerit

Laser

Tipi Letres

A4, A5, Leter

Numri Faqeve

35 ppm

Rezolucioni

1200 dpi

Duty Cycle

20,000 faqe

Processori

750 MHz

Ram

512 MB

Pesha

14 kg

Ngjyra

Bardhe, Zeze

Nderfaqe/Porta

RJ45 Port (10/100/1000Mbps), USB

Sistemi‎‎‎ Operimit

MacOS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server

Pesha e Letres

60 g/m² – 220 g/m²

Konsumi Energjise

<600W

Kategori

Printer Epson AL-M310DN

12,500 L16,900 L (-26%)