Fotokopje Canon COLOR IR C3226i + Karrel+ Tonera Canon C-EXV 54 (C,M,Y,BK)

359,000 L

In stock

 • Canon imageRUNNER IR C3226i
 • Multifunction printer A3 color (Printer,skaner, fotokopje.)
 • Rezolucioni: 600×600, 1200×1200 dpi
 • Duplexing: Standart
 • Skaner: 30 ipm (600×600 dpi)
 • Interface: USB 2.0, Ethernet, Wireless
 • Procesori: 800 MHz
 • Memoria RAM: 2GB
 • Ekrani: 12.7 cm LCD colour Touch Screen
 • 1 set tonerash C-exv54 i perfshire+ karrel
Krahaso

Canon imageRUNNER IR C3226i

Performanca
 • Multifunksion A3 me ngjyra me cilesi te larte printimi, duke dhene efikasitet dhe lehtesi ne perdorim.
 • Dizenjuar per printime,kopjime, skanime dhe dergime te shpeja te dokumentave.
 • Ekrani eshte i konfigurueshem per menaxhim edhe me efikas te dokumentave.
 • Shtypje ne vellime te medha dokumentashe ne nje larmi mediash letre.
Lehtësi ne perdorim
 • Përshpejtoni punen tuaj me opsionet e personalizimit.
 • Përshtatje e lehtë e ndërfaqes së ekranit për të optimizuar detyrat rutinë.
Siguria
 • Karakteristika të ndryshme të sigurisë së rrjetit parandalojnë ndryshime të paautorizuara në firmware dhe aplikacion.
Lidhja me pajisjet smart/Wi-fi 
 • Printoni,skanoni,kopjoni ose dergoni dokumente nga cdo pajisje smart me ane te lidhjeve te avancuara.
 • Lidhje e lehtë dhe e përshtatshme Wi-Fi
 • Google Cloud ju lejon te printoni ne interent nga kudo dhe nga cdo paisje
 • Aplikacioni Canon PRINT Business me një sërë veçorish të përparuara për shtypjen dhe skanimin nga pajisjet mobile.

Additional information

Brand

Canon

Teknoloogjia printeri

Laser

Printimi

Color

Duplex

Rezolucioni maksimal

1200 x 1200 DPI

Shpejtësia e printimit (e zezë, A4 )

25 faqe / min

Shpejtësia e printimit (me ngjyra, A4)

25 faqe / min

Shpejtësia e printimit (e zezë, A3)

15 faqe / min

Shpejtësia e printimit (me ngjyra, A3)

15 faqe / min

Funksioni i shtypjes së posterit

Kopjimi

Kopjimi me ngjyra

Kopjimi duplex

Rezolucioni maksimal i kopjimit

600 x 600 DPI

Shpejtësia e kopjimit (e zezë, A4)

25 faqe / min

Shpejtësia e kopjimit (ngjyra, A4)

25 faqe / min

Shpejtësia e kopjimit (ngjyra, A3)

15 faqe / min

Numri maksimal i kopjeve

999 kopje

Skanimi

Skanim me ngjyra

Skanim duplex

Rezolucioni i skanimit optik

600 x 600 DPI

Lloji i skanerit

ADF

Modaliteti i skanimit dyfish

Auto

Zona maksimale e skanimit

297 x 431.8 mm

Skanoni në

Cloud, E-mail, FTP, Fax, SMB, USB

Formatet e imazheve

JPEG,TIFF

Formatet e dokumenteve

PDF

Scan drivers

TWAIN,WIA

Rezolucioni i fax (i zi)

400 x 400 DPI

Numri i fishekëve të bojes

4

Bojerat

Black (e zeze)
Cyan (e kalter)
Magenta (e kuqe)
Yellow (e verdhe)

Numri i sirtarëve

2

Kapaciteti total i prodhimit

250 flete

Kapaciteti i fleteve në sirtar letre

550 faqe

Madhësia maksimale e letrës seria A

A3

Tipi letres 

A3,A4,A5,A6

USB

3 x USB 2.0 Type-A

Wi-Fi

802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)

Ethernet LAN

Teknologjitë e shtypjes mobile

Apple AirPrint,Canon PRINT Business,Google Cloud Print,Mopria Print Service

Ekran

12.7 cm (5")

Lloji i kontrollit

Touch

Sistemi‎‎‎ Operimit

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Kategori

Fotokopje Canon COLOR IR C3226i + Karrel+ Tonera Canon C-EXV 54 (C,M,Y,BK)

359,000 L

Add to Cart