Hard Disk i Jashtem 4TB MAXTOR

14,200 L

In stock

MAXTOR 4TB

Krahaso
SKU: HX-M401TCB/GM Category: Tags: , ,

Maxtor 4TB

Transferoni skedarët shpejt me Super Speed USB 3.0 dhe ruani deri në 1 TB të dhëna në disqet e jashtme .Këto pajisje bëhen gati për t’u përdorur me Microsoft Windows dhe nuk kërkojnë instalim të softuerit. Kështu që ju mund t’i ruani skedarët tuaj të preferuar më lehtë se kurrë. Sillni elegancë me ju, me një përfundim mat të kësaj pajisje që mund të përdorni në tryezën tuaj ose në lëvizje. Pajisja gjithashtu ofron pajtueshmëri USB 2.0, duke e lejuar atë të lidhet me harduerin më të vjetër.

 

Hard Disk i jashtem 4TB MAXTOR Usb 3.0

Hard Disk i jashtem 4TB MAXTOR Usb 3.0

 

Additional information

Marka

Maxtor

Hard Drive

4TB

Nderfaqe/Porta

USB

Sistemi‎‎‎ Operimit

Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server

Ngjyra

Zeze

Kategori

Hard Disk i Jashtem 4TB MAXTOR

14,200 L

Add to Cart