Kavo Iphone Apple 0.5 mt

3,800 L

In stock

Krahaso
SKU: ME291ZM/A Categories: , Tags: , , , ,

Kavo Iphone Apple Originale

  • Kabllo USB 2.0 për gjeneratën aktuale të produkteve të Apple
  • Lidh iPhone ose iPod për sinkronizim ose karikim
  • Dizajn i qëndrueshëm
  • Mund të përdoret në të dy anët

Additional information

Brand

Apple

Perdorimi

Kabllo sinkronizimi dhe karikimi

USB

2.0

Konektoret

USB Tipi A x 1
Mashkull/Mashkull

Gjatesia kabellit

0.5 m

Shkalla e transferimit të të dhënave (max)

480 Mbit / s

Ngjyra

E bardhe

Kategori

Kavo Iphone Apple 0.5 mt

3,800 L

Add to Cart