Kufje Smart Fluo BK

1,800 L

In stock

Krahaso
SKU: 497449BA Category: Tags: , , ,
  • Seria My Sound
  • Modeli Speak Smart Fluo
  • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës (Hz – KHz): 20 – 20
  • Magnet:neodyme 40 mm
  • Mikrofoni dhe kontrolli i volumit
  • Rezistenca (Ω)32
  • Kufjet rrotullohen 180 ° dhe palosen plotësisht
  • Shirit i rregullueshëm
  • Gjatësia e kabllit (m): 1,5
  • Ngjyra e zeze

 

Formë kompakte dhe tingull i pastër. SPEAK SMART janë kufje që përmbajnë një dizajn inteligjent të kursimit të hapësirës që lejon kufjet të rrotullohen dhe palosen në mënyrë që t’i mbani ato lehtësisht kudo me vete. Rehatia sigurohet nga mbushja me efekt të butë lëkure dhe altoparlanti neodymium 400 mm jep tingull të fuqishëm, me cilësi të lartë.

 

Kategori

Kufje Smart Fluo BK

1,800 L

Add to Cart