Lenovo E1-6010

21,900 L

Out of stock

Laptop Lenovo E1-6010 1.35 Ghz, 4GB Ram, 500 GB Hardisk ,15.6 Lcd, Windows

Krahaso

• Dizajn i hollë, për të luajtur dhe punuar kudo që dëshironi
• Përpunuesit e gjeneratës së fundit dhe kartat grafike që garantojnë një produktivitet më të madh
• Ekran mahnitës i Definition High dhe tingull stereo
• Smart touchpad për lehtësinë e përdorimit
• Webcam HD për chat video me cilësi të lartë
• Tastierë AccuType, e pajisur me çelësa ishullorë ergonomikë dhe të vendosur mirë
• Kapaciteti i lartë i depozitimit

Additional information

Familia Procesorit

AMD E Series

Processori

E1-6010

Clock

1.35Ghz

Sistemi‎‎‎ Operimit

Windows 10

Ram

4GB DDR IV

Hard Drive

500 GB, HDD

GPU

Integrate GPU Graphics

Ekrani

15.6"

Rezolucioni

HD 1366 x 768

Ngjyra

Zeze

Wireless

2.4 Ghz, Po

Webcam

HD Definition, Integruar, Po

Tipi Audio

Stereo

Optika

DVD-Writer

Opsione

Bluetooth

Kategori

Lenovo E1-6010

21,900 L