Mach Power Mouse Gaming USB BK IT-GMUM04

1,500 L

In stock

Krahaso
SKU: IT-GMUM04 Category: Tags: , , , , ,
  • Maus optik për lojëra me rezolucion deri në 4000 DPI duke përdorur 2 butonat praktikë në krye.
  • Drita e pasme me 4 ngjyra ofron një përvojë lojërash më zhytëse dhe pasionante.
  • Projektuar me 7 butona për të pasur gjithçka vetëm një klikim larg.
  • Dizajni ergonomik 
  • Kavo 1.5 metër 

Additional information

Brand

Mach Power

Rezolucioni

800-4000 DPI

Nderfaqja

USB

Modaliteti i dritës

4 ngjyra

Numri i tasteve

7

Permasat e produktit

128 x 78 x 37 mm

Kategori

Mach Power Mouse Gaming USB BK IT-GMUM04

1,500 L

Add to Cart