Nilox Mbajtese Videoprojectori Ewent EW1530 CECA-SPV-1001

3,600 L

In stock

Ewent EW1530,20 kg, Argjend, Çelik, 430 – 650 mm, 10 °
Krahaso

Mbajtese universale për videoprojektorin me pllakë fiksuese të artikuluar që lejon instalimin edhe në tavane të pjerrëta. Ideale për klasa, dhoma takimesh, hotele, bare dhe restorante, ndër të tjera.

Additional information

Brand

Nilox

Lloij i montimit

Tavan

Materiali

Celiku

Gama e rregullimit të lartësisë

430 – 650 mm

Kendi i rrotullimit

10 °

 Kapaciteti maksimal i peshës

20 kg

Ngjyrë

Argjendi

Kategori

Nilox Mbajtese Videoprojectori Ewent EW1530 CECA-SPV-1001

3,600 L

Add to Cart