Monitor HP 27″ Full HD VGA/HDMI 3WL48AA

26,000 L

In stock

Monitor HP 27” (HDMI, VGA, 1920 x 1080, 60 Hz, 5 ms, Backlight LED, 16:9)

Krahaso
  • Performanca

Gëzoni një përvojë të madhe në ekran me këtë ekran elegant HP. Teknologjia e përparuar IPS siguron deri në 178 ° kënde ultra të gjera shikimi me detaje të qëndrueshme dhe ngjyra të gjalla. Ky dizajn ultra slim, gati pa kufij me FHD1 ka një vlerë të madhe dhe ju jep lidhjet që ju duhen për të lidhur lehtë laptopin ose PC tuaj.

  • Lidhje e lehtë

Merrni cilësinë e fotos që po kërkoni. Lidhni lehtësisht pajisjet tuaja me VGA dhe portat HDMI dhe shijoni një foto te pastër dhe të qartë.

  • Përvojë e shquar e shikimit

Ky ekran FHD ju jep teknologjinë IPS dhe kënde ultra të gjera të shikimit që kombinohen për t’ju dhënë një pamje të mahnitshme deri në 178 °.

  • Teknologjia IPS

Teknologjia IPS ju sjell pamje të qarta nga pothuajse çdo kënd.

  • Ekran FHD

Pamje të shkëlqyera dhe cilësi të paharrueshme nga një ekran mahnitës FHD. Gati për t’u lidhur me të dy portat DVI dhe HDMI për cilësi HD.

  • Modaliteti i Ulët i Dritës Blu

Vendosni më pak tendosje në sytë tuaj duke zbutur dritën blu nga ekrani juaj.

  • Rregullimi i pjerresise

Rregullimi i lehtë i pjerrësisë 5 gradë përpara dhe 23 gradë prapa.

 

Additional information

Madhesia ekranit

27"

Formati i projeksionit

16:9

Lloji i ekranit

IPS LED backlight

Koha e përgjigjes

5 ms

Ndriçimi

250 cd/m²

Raporti i kontrastit

1000:1

Kendveshtrim

178 ° horizontale; Vertikale 178 °

Rezolucioni

FHD (1920 x 1080 @ 60 Hz)

Karakteristikat

Anti-glare (anti refleks)
Përzgjedhja e gjuhës
Kontrollet në ekran
Plug and Play
User controls (Kontrollet e perdoruesve)
User programmable (Programues i perdoruesit)

Portat

1 x HDMI 1.4
1 x VGA

Ndriçimi i dritës së pasme

LED

Ngjyra

E zeze

Shkalla e rifreskimit

60 Hz

Numri i ngjyrave

16.7 milion ngjyra

Kategori

Monitor HP 27" Full HD VGA/HDMI 3WL48AA

26,000 L

Add to Cart