Printer Ricoh SP 211 Laser A4 23

10,500 L

Out of stock

Printeri Ricoh  ne nje cmim mjaft ekonomik i pershtatshem per te gjithe ata qe kerkojne nje produkt cilesor dhe efikas.Me kapacitet te larte printimi bardh e zi ne nje kohe mjaft te shkurter dhe me harxhim te ulet energjie ky produkt vjen si okazion.

Krahaso
Categories: , Tag:

Karakteristika

Printeri  Ricoh SP 211 eshte ideal per formatin A4 bardh e zi per ambjentin tuaj edhe per shkak te permasave te tij shume te pertatshme.Teknologjia e tij e shpejte 23 faqe/minute mundeson printim profesional dhe cilesor ne nje kohe te shkurter.Nje nder perparesite me te medha te ketij modeli eshte harxhimi i ulet i energjise dhe produktiviteti im larte.

  • Ideal per te kursyer hapesire
  • Rezolucion i larte 1200×600 dpi
  • Printer/Toner 1500-2500 faqe
  • 150-flete kapaciteti i letres
  • Duplex : Manual
  • Printim nga te dy anet
  • Lidhje : High-speed USB2.0

 

Additional information

Tipi Printerit

Laser

Tipi Letres

A4

Numri Faqeve

20 ppm

Rezolucioni

1200 dpi

Pesha e letres

60 g/m² – 105 g/m²

Konsumi Energjise

<440W

Kategori

Printer Ricoh SP 211 Laser A4 23

10,500 L