Ram 16GB Corsair Vengerance RGB PRO

13,900 L

In stock

Memory RAM DDR4 16GB Vengerance RGB PRO

Krahaso
SKU: CMW32GX4M2C3200C16 Categories: , Tags: , ,

Memory Ram 16GB 3200MHz Corsair Vengerance RGB PRO

VIZUALIZOJ, SINKRONIZOH, MEMORIZOJ.

VENGEANCE RGB PRO Series DDR4 memorie e mbërthyer në kompjuter ndez kompjuterin tuaj me ndriçim dinamik multi-zonë RGB mahnitëse, ndërsa jep më të mirën në performancën DDR4.

NEXT GENERATION SOFTWARE

Softueri i fuqishëm CORSAIR iCUE sjell sistemin tuaj në jetë me kontrollin dinamik të ndriçimit RGB, të sinkronizuar në të gjitha produktet tuaja të përputhshme me iCUE, përfshirë kujtesën, ftofeset, shiritat e dritës RGB LED, tastierat, minjtë dhe më shumë.

Rregulloni dhjetëra profile të paracaktuara të ndriçimit, eksperimentoni me një larmi të madhe ngjyrash të rregullueshme të përdoruesit dhe rregulloni shkëlqimin LED për të përputhur në mënyrë të përsosur sistemin tuaj.

GJITHASHTU E PERPUTHSHME ME:

BRANDWITH MAXIMAL DHE KOHE E SHKURTER PERGJIGJE

Optimizuar për performancën kulmore në motherboard më të fundit të Intel dhe AMD DDR4.

PA KABLLO

Nuk kërkon tela ose kabllo shtesë për një instalim të pastër dhe pa probleme.

PERFORMANCE E PERSONALIZUAR PCB

Siguron cilësinë më të lartë të sinjalit për nivelin më të madh të performancës dhe stabilitetit.

FTOFES ALUMINI I INKORPORUAR

Përmirëson përcjellshmërinë termike për ftohjen e shkëlqyer të kujtesës edhe kur është e tejkaluar.

GARANCIA E KUFIZUAR E JETS

Për paqe-mendje të plotë.

 

PERPUTHSHMERI

 

  • Intel 100 Series,Intel 200 Series,Intel 300 Series,Intel X299

TECHNICAL SPECIFICATIONS

  • Memory Size: 32GB Kit (2 x 16GB)
  • Tested Latency: 16-18-18-36
  • Tested Voltage: 1.35V
  • Tested Speed: 3200MHz
  • Heat Spreader: Anodized Aluminum
  • Package Memory Format: DIMM
  • Performance Profile: XMP 2.0
  • Package Memory Pin: 288

Additional information

Marka

Corsair

Modeli

Vengerance RGB PRO

Ngjyra

RGB

Ram

16GB DDR IV

Clock

3200 MHz

Fuqia VA

1.35 V

Kategori

Ram 16GB Corsair Vengerance RGB PRO

13,900 L

Add to Cart