Tablet Hamlet Zelig Pad 10.1″ 2GB/16GB 4G LTE

19,900 L

In stock

Hamlet Zelig Pad 412LTE – 25,6 cm (10.1″) ARM 2 GB/16 GB – Multi Touch – Wi-Fi 4 (802.11n) – 4G – Bluetooth – Android 8.1 Oreo

Krahaso
  • Teknologjia ekranit IPS HD MULTI Touch SCREEN 1280 x 800 pixel
  • Wireless 802.11B/G/N
  • Perdor rrjetin 4G/3G ne karten SIM
  • GPS integruar
  • Kapaciteti i memories 16 GB dhe e zgjerueshme me karte memorie MicroSD deri ne 128 GB
  • Operon me sistemin Android 8.1 (Oreo)
  • Kamera e pasme për video dhe fotografi

Additional information

Brand

Hamlet

Ekrani

10.1 " (25,6 cm)
Rezolucioni : 1280 x 800 Pixel
Formati : 16:10
Teknologjia e ekranit : IPS
Touch screen

Procesori

Prodhuesi i procesorit : ARM
Modeli procesorit : A5X
Numri i bërthamave të procesorit : 2
Frekuenca : 1.3 GHz

RAM

Kapaciteti : 2 GB
DDR3-SDRAM

Disk Drive

16 GB
Modeli i kartes se kujtesës : MicroSD (TransFlash)
Kujtesë e zgjerueshme deri në : 128 GB

Karta grafike

Modeli : ARM
Përshtatës grafik : Mali T720 MP1

Sistemi operativ

Android 8.1 Oreo

Rrjeti

3G
4G
Bluetooth
Wi-Fi 4 (802.11n)

Portat

1 x Micro-USB 2.0

Kamera

Rezolucioni i kamerës : 2 megapixel
Kamera e përparme : 0,3 megapixel

Audio

Altoparlantë të integruar
Mikrofon i integruar

Bateria

5000 mAh Litio

Kategori

Tablet Hamlet Zelig Pad 10.1" 2GB/16GB 4G LTE

19,900 L

Add to Cart