Toner HP 12A Compatible ngjyra e zeze

2,300 L

In stock

Krahaso
SKU: 8718891008396 Category: Tags: , , , , , , , , , ,

Toner HP 12A i preferuar nga kompanite me prestigjoze. Merrni si rezultat i perdorimit te ketij toneri nje tekst te mprehte dhe imazhe te pastra. Printime me cilesi te qendrueshme Totali ne faqe 2000 printime , dhe mund te perdoret e modelet si meposht:

  • HP Laser Jet 1010/1012/1015/1018/1020/1022/3015/3020/3030/3050/3050Z/3052/3055/M1005MFP/M1319MFP.
  • Canon FAX L100/L140/L120/L160.
  • Canon LBP 2900/3000.
  • Faxphone L90.
  • i-Sensys MF4150.
  • image Class MF4150/MF4350d/MF4370dn.
  • Satera MF4110/4120/4122/4130/4140/4270/4690.

Kategori

Toner HP 12A Compatible ngjyra e zeze

Toner HP 12A Compatible ngjyra e zeze

2,300 L

Add to Cart