Toner Xerox 3330/WC3335/3345

32,000 L

In stock

Krahaso
SKU: 106R03622 Category: Tags: , ,

Toner Xerox 3330 Workcentre 3335/3345

Toner Xerox me ngjyre te zeze 3330 WC me nje kapacitet mjaft te larte prej 8500 faqesh.

Toneri perdoret dhe ne modelet e printerave:

  • Xerox Phaser 3330
  • Xerox Workcentre 3335
  • Xerox Workcentre 3345

 

Kategori

Toner Xerox 3330/WC3335/3345

32,000 L

Add to Cart