Nilox Mbajtese Videoprojectori Ewent EW1530 CECA-SPV-1001

3,600 L

In stock

Ewent EW1530,20 kg, Argjend, Çelik, 430 – 650 mm, 10 °
Krahaso

Mbajtese universale për videoprojektorin me pllakë fiksuese të artikuluar që lejon instalimin edhe në tavane të pjerrëta. Ideale për klasa, dhoma takimesh, hotele, bare dhe restorante, ndër të tjera.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu