PC All in One 23.8″ MSI i7-10510U 16GB/512GB/Win10

131,100 L137,900 L (-5%)

In stock

Krahaso
 • Windows 10 Home
 • Ekrani 23.8″ (1920 * 1080 FHD) , Paneli i ndriçimit LED
 • Procesori Intel® Coreâ„¢ i7-10510U (8M Cache, 1.80 GHz deri ne 4.80 GHz)
 • 16GB DDR4 2666Mhz (8GB x 2) / 512GB SSD
 • Seria PRO 24X mbështet një NVMe M.2 SSD që ofron shpejtësi deri në 2200MB / s.
 • Moduli Quiet PRO Cooling System siguron funksionim të qetë dhe të qëndrueshëm me një cikël më të gjatë jetësor.
 • Teknologjia MSI Anti-Flicker mbron sytë e përdoruesve.
 • MSI HDD Rapid Upgrade Design ju ndihmon të azhornoni ose mirëmbani hapësirën tuaj ruajtëse 2.5 “
 • Dual LAN – Mënyra më e mirë për të kopjuar të dhënat tuaja të sigurta dhe për të shmangur hakerat (me MSI ekskluziv BIOS)
 • Ekran me kënd të shikimit të gjerë 178 °
 • Teknologji MSI Super Charger suporton ngarkimin e shpejte ndermjet portes USB
 • VESA

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu