ADJ Mbajtese Muri TV/Monitor SLIM 32″-55″

1,900 L

In stock

Mbajtese Universale e Rregullueshme ADJ Slim për TV / Monitor – Ekran nga 32 “në 55” – Kapaciteti Maksimal 35 Kg – Pjerrtësi vertikale nga 0 ° në -8 ° – Standardi VESA: 200×200, 400×200, 300×300, 400×400, 400×300 mm – E zezë

Krahaso
SKU: 190-00008 Categories: , Tags: , , ,

Vesa

Falë standardit ndërkombëtar VESA, mbajteset ADJ janë në gjendje të përshtaten me të gjitha modelet e TV ose monitorit.

Rezistencë ultra

Pesha maksimale qe mban mbajtesja eshte deri ne 35 Kg

Distanca në mur vetëm 2 cm

Dizajn ultra i hollë, ai del vetëm 2 cm nga muri dhe prandaj përshtatet në stilin e TV ultra të hollë. Lejon orientimin vertikal të monitorit dhe lëvizjen anësore, kështu që është e lehtë të pozicionosh monitorin pikërisht aty ku dëshiron. Dizajn i hapur, i cili maksimizon rrjedhën e ajrit për të ajrosur monitorin dhe për të siguruar një qasje të përshtatshme në pjesën e pasme të televizorit

Additional information

Brand

ADJ

Madhësia ekranit

32" – 55"

Kapaciteti maksimal

35 Kg

VESA

200×200, 400×200, 300×300, 400×400, 400×300 mm

Pjerrësia vertikale

0° – -8°

MaterialI

Celiku

Largësia nga muri

20 mm

Permasat e produktit

465 x 20.5 x 422 mm

Kategori

ADJ Mbajtese Muri TV/Monitor SLIM 32"-55"

1,900 L

Add to Cart