Hard disk 8TB 3.5″ Sata III Purple WD WD84PURZ

38,900 L

In stock

8 TB SATA III (6 Gb/s) 3.5" HDD (5640 rpm)

Krahaso

Additional information

Brand

Western Digital

Kapaciteti

8 TB

Form Factor

3.5"

Nderfaqja

SATA 6Gb/s

RPM

5400

Pershkrimi

Hapësira ruajtëse WD Purple është ndërtuar për të trajtuar deri në 64 kamera për ngasje dhe është projektuar për sisteme sigurie të mbikqyrjes 24/7, gjithmonë aktive, me definicion të lartë.

Kategori

Hard disk 8TB 3.5" Sata III Purple WD WD84PURZ

38,900 L

Add to Cart