Adj Kufie Bluetooth BK

3,300 L

In stock

Kufje ADJ Bluetooth® mikrofon dhe kontroll të volumit – AUX – Version Bluetooth®: V5.0 – I pajtueshëm me iPhone / Smartphone / iPad / Tablet – E zeze

Krahaso
SKU: 780-00049 Category: Tags: , , , , , , , , ,

AUDIO HD

Performancë e shkëlqyeshme, qartësi e lartë e zërit dhe një skenë e madhe zanore që të mund të ndjeni fuqinë e muzikës suaj

Bluetooth

Versioni 5.0 garanton cilësi maksimale të zërit dhe një lidhje deri në 10m.

 

  • Karikimi baterise
  1. Kufjet me Bluetooth te ADJ jane te perbera nga bateritë e rikarikueshme Li-ion. Perdorni kabllon Micro USB per te karikuar kufjet.
  2. Vendosni kabllon Micro USB ne portatn e karikimit te kufjeve.
  3. Indikatori LED do te behet e kuqe kur te vendosni kufjet ne karikim, kur bateria te jete karikuar indikatori LED do te fiket.
  4. Duhen rreth 2.5 ore per nje karikim te plote te baterise

Additional information

Brand

ADJ

Versioni Bluetooth

V5.0

Bateria

Litio

Kapaciteti baterise

450mAh

Jetëgjatësia e baterisë Standby

rreth 100 orë

Jetëgjatësia e baterisë në bisedë/muzikë

10 ore

Koha e karikimit te baterise

2.5 ore

Madhësia e altoparlantit

ø 40mm

Përgjigja e frekuencës

20-20K Hz

I pajtueshem

iPhone/ Smartphone/ iPad/ Tablet

Aksesorët e përfshirë

Kabllo karikimi USB / Mikro USB (0,6 m)
Kabllo audio 3.5 mm (1.2 m)

Butonat

Play/Pause/Answer call/End call
>>/ V+ – <</V- : ndryshim volumi,kenge

Dimensionet e produktit

18 x 16.5 x 7.5 cm

Ngjyra

E zeze

Kategori

Adj Kufie Bluetooth BK

3,300 L

Add to Cart