Karrige Gaming TRITON A1 BB

20,000 L

In stock

Triton A1 Triton Karrige lojrash ergonomike, me rrotullim dhe me lartesi te rregullueshme , mbushje e vecante e armatures ne sedilje dhe mbeshtetese, Ngjyra Zeze-Portokalli

 

Krahaso
SKU: P050-A1-BB Categories: , Tags: ,

Përshkrim

Atlantis TRITON Karrige gaming model A1

Karrige për lojtarët
Selia ergonomike
Mbushje mbrapa dhe tek sedilja
Krahet e fiksuara dhe të mbushura
Vendi i pjerrësisë
Rrotullim 360 °
Pompë hidraulike për rregullimin e lartësisë
Ngjyrë e Zezë + Portokalli

Përmbajtja e pakos

Karrige, udhëzime për montimin

Kategori

Karrige Gaming TRITON A1 BB

20,000 L

Add to Cart