Monitor Benq 24 Full HD

24,500 L

In stock

Monitor Benq Full HD VGA & HDMI

 

Krahaso
SKU: 9H.LF5LA.TBE Category: Tags: ,

Monitori BenQ është krijuar për ti dhënë rëndësi punës suaj për të iu ofruar një rehati të këndshme dhe fleksibile, gjë që e rrit produktivitetin e punës. Teknologjia e re që përdor ky monitor, e parandalon dëmtimin dhe lodhjen e syve dhe ka një nivel të ulët të lëshimit të dritës së kaltër.

Monitor Benq 24 Full HD

Monitor Benq 24 Full HD

Mund ta vendosni në çfarëdo pozicioni që dëshironi dhe kur shikoni filma apo dëgjoni muzikë, thjeshtë lëshojeni zërin dhe shijojeni ambientin audiovizuel. Rezolucioni i këtij monitori është 1920 x 1080 pikselë dhe ka madhësi prej 24”. Për tu lidhur me pajisjet e tjera shërbejnë kabllot HDMI, DisplayPort dhe VGA, kurse për altoparlantë kabllot Line In / Out. Dimensionet e këtij monitori, pa kornizë, janë 350 x 579 x 63mm dhe peshon 5.3kg.

Additional information

Marka

Benq

Rezolucioni

1920 x 1080

Ekrani

24", Full HD

Nderfaqe/Porta

Audio, DisplayPort, HDMI, VGA

Power Supply

AC 100~240V 50-60Hz

Pesha

5.3 Kg

Ngjyra

Zeze

Kategori

Monitor Benq 24 Full HD

Monitor Benq 24 Full HD

24,500 L

Add to Cart