Monitor Dell 23.8″ touchscreen Full HD

51,000 L

In stock

Monitor Dell 23.8" touchscreen Full High Definition HDMI VGA

 

 

 

Krahaso
SKU: 51000 Category: Tags: ,

Produktiviteti në majë të gishtave.

Monitori DELL fjala më e fundit e teknologjisë vjen me specifika që e bejnë këtë produkt të vecantë dhe ofron një eksperiencë unike në pamje.Tekologjia me prekje intuitive 10 point touch që ofron ky monitor e diferencon atë nga tradicionalja për një më natyrale ku mund te shtypni,rrëshqisni  apo rrotulloni monitorin tuaj në një prekje.Një përvojë pune praktike: përjetoni një ditë pune më aktive dhe të rehatshme me navigimin e kontrollit me prekje me dy duar mund te punoni me efikasitetin optimal pa sakrifikuar rehatinë tuaj në monitorin me prekje prej 23.8″ .

Specifikimet :

 Madhësia e monitorit      23.8″ (Raporti: 16:9)

Touchscreen Type 10

 Teknologjia      Type Full HD
    Rezulucioni  

1920 x 1080 pixels at 60 Hz

 Ngjyrat     16.7 milion ngjyra
 Ndriçimi      250 cd/m2
 Kontrasti     1,000:1
 Komunikimi 1 x DisplayPort

1 x HDMI

1 x VGA

1 x USB 3.0 port (upstream), 2 x USB 3.0 ports (side)

 Konsumi i energjisë

 Tensioni i kërkuar :100 to 240 VAC/50 or 60 Hz ± 3 Hz/1.5 A

Konsumi i energjisë (operacional): 16W / 18W (tipike)

Konsumi i Energjisë Stand by / Sleep: Më pak se 0,3 W

 Te tjera

     Madhësia e shikimit diagonal:  60.47 cm (23.8 inches)

(madhësia e imazhit të shikueshëm të gjerë)

Dimensioni i shikueshëm i figurës 178 degree (H) / 178 degree (V), Pixel Pitch 0.275 millimeter

 SKU P2418HT

Kategori

Monitor Dell 23.8" touchscreen Full HD

51,000 L

Add to Cart