Mouse Gaming Triton X701

2,400 L

In stock

Atlantis Land Mouse optik USB 2500 DPI
Krahaso
SKU: P009-X701 Category: Tags: , , , ,
  • MOUSE Optike TRITON Atlantis X701 GAMING
  • 4 rezolucione të programueshme dhe të personalizueshme nga 1000 deri në 2500 dpi
  • 6 butona përfshirë,5 të programueshëm dhe të personalizueshëm
  • Dritë LED RGB,të integruara me efekte shumëngjyrësh
  • 5 butona makro të programueshme,
  • Lidhje USB
  • Veshje gome

Additional information

Numri i butonave

5

Teknologjia e levizjeve

Optike

Perdorimi

Lojra

Rezolucione

2500 dpi

Rekomandimi perdorimit

Pc/notebook

Nderfaqe

USB Tipi A

Scroll

Dritat

E kuqe/blu/e verdhe

Ngjyra

E zeze

Gjatesia e kabllit

1.8m

Kategori

Mouse Gaming Triton X701

2,400 L

Add to Cart