ADJ Bokse Muzike USB 2.0 760-00014

1,500 L

In stock

Krahaso
SKU: 760-00014 Category: Tags: , , , , ,

Pajisja mobile

I pajtueshëm me shumicën e smartphones dhe tabletëve

Plug & Play

Pajisja e instalimit automatik, nuk kërkohet asnjë drejtues instalimi

Additional information

Brand

ADJ

Fuqia input

USB 5.0V

Fuqia output

2W x 2

Tingulli

55dB

Frekuenca

100Hz-20KHz

Kontroll volumi

Ngjyra

E zeze

Permasat e produktit

6.7 x 8.2 x 21 cm

Kategori

ADJ Bokse Muzike USB 2.0 760-00014

1,500 L

Add to Cart