Kase PC+Bllok Ushqimi Nilox

7,400 L

In stock

Kase PC+Bllok Ushqimi Nilox CAYZ34 52f Micro Atx 2-usb2 1-usb3 500w NXCAB52F500W

Krahaso
SKU: NXCAB52F500W Category: Tag:
  • Kase Nilox me model shasie MiniTower + Bllok Ushqimi 500W i perfshire
  • Ne panelin ballor gjenden dy porta per USB nje nga te cilat USB 3.0
  • 2 porta per HDD/SSD 2,5″ dhe 3 per HDD 3,5″
Marka Nilox
Ngjyra E zeze
Pesha e produktit 2,7 Kg
Dimensionet e produktit 17,5 x 41 x 40 cm
Numri i modelit NXCAB52F2U21U3
Porta USB USB 2.0, USB 3.0
Formati
Mini Tower

Kategori

Kase PC+Bllok Ushqimi Nilox

7,400 L

Add to Cart