Dron Mavic Mini Fly More Combo

71,900 L

In stock

  • Quadcopter për regjistrim video
  • 30 min koha e fluturimit
  • Kapaciteti i baterisë 2400 mAh
  • Kamera 12MP
Krahaso

Mavic Mini, kompakt dhe i fuqishëm, shoqëruesi ideal për momente krijuese që ju lejon të shndërroni të zakonshmen në të jashtëzakonshmen. Për të vëzhguar botën nga një perspektivë krejt e re me aplikacionin ekskluziv dhe intuitiv DJI Fly.

Transformoni çdo moment

Mavic Mini mbështet foto ajrore 12MP dhe video 2.7K Quad HD. Një gimbal i motorizuar me 3 boshte siguron qëndrueshmëri superiore të kamerës dhe pamje të qarta.

Shikoni Çfarë Shikon Mini Mavic

Një kontrollues i dedikuar i telekomandës mban një furnizim video HD në një distancë deri në 4 km.

Më pak karikim, më shumë fluturim

Gëzoni deri në 30 minuta kohë fluturimi me një bateri të karikuar plotësisht.

Fotografitë e shpejta

Duke zgjedhur QuickShot, Mavic Mini do të kryejë një lëvizje të paravendosur ndërsa regjistron një video, duke ju lejuar të ndani menjëherë imazhet në mediat sociale.

Modaliteti CineSmooth

Ulni shpejtësinë e Mavic Mini për shkrepje më precize dhe gjithnjë e më të qëndrueshme. Kjo mënyrë është veçanërisht e dobishme kur fluturoni në hapësira të ngushta ose më komplekse.

Përveç kësaj, aplikacioni DJI Fly u ofron përdoruesve qasje të integruar në SkyPixel, platformën sociale për ndarjen e fotografive dhe videove ajrore. Ju lejon të kërkoni punë, të ndani tuajat dhe të zbuloni edhe zonat më të njohura për të bërë fotot më të mira ajrore.

 

Additional information

Frekuencat

2.4GHz, 5.8GHz

Diapazoni

2000m (CE), 4000m (FCC)

Kamera

1/2.3" CMOS (sensor),
12.0MP,
2x maks. rezolucioni
4000×3000 (maks. rezolucioni),
2704×1520@30fps (maks. rezolucioni i videos),
83° (fusha e shikimit)

Karakteristika

GPS,
karta microSD,
kontrolli i aplikacionit opsional (iOS, Android),
i palosshëm

Koha e funksionimit

30min

Shpejtësia e fluturimit maks

47km/​h

Lartësia maksimale e fluturimit

3000 m

Shkalla maksimale e ngjitjes

4 m / s

Shkalla maksimale e zbritjes

3 m / s

Sisteme operative të mbështetura

Android 5.0
iOS 10.0

Wi-Fi

Kapaciteti i baterisë

2600 mAh

Dimensinet

245x289x55mm

Ngjyra

E bardhe

Te perfshira

Telekomandë / 3 x Çift helika / 1 x 360 ° mbrojtës i helikës / 2 x kabllo microUSB / kabllo microUSB RC / kabëll RC USB-C RC / kabllo rrufe / 1 x mbrojtje nacelle / 1 x çift levash / 18 x Vida rezervë / Kaçavidë / Stacion karikimi / Përshtatës energjie USB 18W / Çantë bartëse / 3 x Bateri / Manual

Kategori

Dron Mavic Mini Fly More Combo

71,900 L

Add to Cart