Webcam Hamlet + Mikrofon

6,900 L

In stock

HAMLET Webcam USB HWCAM108/ Mikrofon/Rezolucioni 1080P Full HD
Krahaso
SKU: HWCAM1080 Category: Tags: , , , ,
  • Webcam Hamlet me rezolucion Full HD 1080P, në format panoramik 16:9 dhe me mikrofon të integruar, ideal për konferenca në video, mësim online dhe shume te tjera.
  • Pajisur me mikrofon të brendshëm me funksion të shtypjes së zhurmës në sfond për biseda të rehatshme dhe të qarta. Baza e artikuluar e mbështetjes ju lejon të lidhni me lehtësi kamerën në internet me monitorin ose ta përdorni thjesht duke u mbështetur në tryezë për lehtësinë maksimale të përdorimit.
  • Falë instalimit Plug & Play pa pasur nevojë per driver, kamera e internetit njihet automatikisht nga sistemi operativ sapo të lidhet me portën USB të kompjuterit.
  • Sistemi operimit Windows dhe MAC OS. I pajtueshëm me softuerin kryesor të komunikimit si Skype, Skype për Biznes, Microsoft Teams, Zoom
  • Rezolucioni i videos 1920 x 1080
  • Sensor optik 1/27 “2 Megapiksel
  • Lente 36 mm me fokus automatik
  • Gjatësia e kabllit USB: 1.4m

Kategori

Webcam Hamlet + Mikrofon

6,900 L

Add to Cart