LG 43” FHD Smart TV LM6300

42,000 L46,990 L (-11%)

Out of stock

 • Rezolucion Full HD – për imazhe më të mprehta
 • Dynamic Color Enhance
 • Active HDR
 • Dolby Audioâ„¢ – A movie-like sound experience
 • Procesor Quad Core
 • Dolby Audioâ„¢
Krahaso
SKU: 43LM6300 Category: Tags: ,

Frequently Bought Together

 • Ekrani TV LED. Full HD (1080p) Rezolucion i ekranit. Shkalla e lëvizjes 1000. Këndi i shikimit 176/176 gradë. Rezolucioni 1920 x 1080 Pixels.
  2 porte USB dhe 3 fole HDMI. Lidhje optike. Wi-Fi. Lidhje Ethernet. Bluetooth.
 • Ju lejon të dërgoni përmbajtje nga pajisje si laptopë, tablet dhe smartphone.
 • Paraqet regjistrimin USB dhe rishikimin e videos. Tuner dixhital Freeview HD dhe Free Sat HD. Freeview HD (UK) dhe Saorview (ROI). Tuner dixhital Saorview (Saorview mund të merret vetëm në Republikën e Irlandës). Procesori Quad Core. Slot Ci Plus.
 • Kompatibel me aplikacionet e mëposhtme Smart: Netflix, iPlayer BBC, ITV, 4OD, YouTube. Shfletuesi i Internetit. timer. Kontrollet prindërore.
  Sistemi virtual i tingullit.

Additional information

Marka

LG

Modeli

43LM6300PLA

Ekrani

43"

Rezolucioni

FHD 1920 x 1080

Processori

Quad Core

Broadcasting

DVB-T/T2/C/S2

SmartTV

Po

Sistemi Operimit

WebOS

Opsione

Bluetooth

Wireless

Po

Nderfaqe/Porta

Antena, Aux, HDMI, LAN, USB

Audio

20W, Stereo speakers

Ngjyra

Zeze

Klasa Energjise

A+

Power Supply

AC 100~240V 50-60Hz

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu