Fotokopiatrice Canon imageRUNNER 2630I + karrel + toner

304,900 L330,000 L (-8%)

In stock

 

 • Canon imageRUNNER 2630I
 • Teknologjia e printimit: Laser,   Printimi: Mono printing,   Rezolucioni maximal: 600 x 600 DPI
 • Shpejtësia e shtypjes: Deri në 30 ppm
 • Maximumi i rezolucionit te kopjeve: 1200 x 1200 DPI
 • Skanimi: Skanim me ngjyra,   Rezolucioni i optikes se skanimit: 600 x 600 DPI
 • Maximumi ISO A- i madhesise se letres: A3
 • WI-FI
Krahaso
SKU: 3809C004 Categories: , Tags: ,
 • Canon imageRUNNER 2600 Series

Fale kapacitetit te larte te letres dhe perpunimit super te shpejte te dokumenteve kjo fotokopjatrice ka nje rendiment mjaft te madh pergjate punes.

 • Fjala e fundit e teknologjise moderne

Optimal per bizneset me kerkesa te larta printimi.

 • Personalizim i avancuar

Opsionet e ekranit mundesojne perdoruesve te shumte qe te personalizojne kontrollet ne nje prekje per te pershpejtuar detyrat e perditshme.

 • Fleksibilitet 

Lehtesi ne operim dhe kontroll fale nderfaqjeve te krijuara per te thjeshtesuar rrjedhen e punes.

 • Lidhja me pajisjet smart 

Printoni,skanoni,kopjoni ose dergoni dokumente nga cdo pajisje smart me ane te lidhjeve te avancuara.

 

 

 

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu