Dron RYZE Tello Quadcopter bardh e zi

16,400 L17,900 L (-8%)

In stock

Dron RYZE Tello me 4 helika

Krahaso
SKU: PT.00000210.01 Category: Tags: ,

SHIHENI BOTEN NGA QIELLI 

Perjetoni kenaqesine dhe adrenalinen maksimale ne momentet tuaja te preferuara me dronin RYZE Tello me 4 helika qe mundesojne kapjen e nje pamje te qarte dhe menaxhimin direkt nga telefoni juaj me kameren e cilesise HD .

  • SPECIFIKAT :
  Modeli     Ryze Tello FPV
  Tipi     FPV Drone
  Porta     Porte micro USB
  Shpejtesia maksimale     8 m / s
  Koha maksimale e fluturimit     13 minuta
  Bateria     1.1 Ah / 3.8 V
  Kamera
  • Photo: 5MP (2592×1936)
  • FOV: 82.6 °
  • Video: HD720P / 30 fps
  • Format: JPG (Photo); MP4 (Video)
  Dimensionet     98 mm x 92.5 mm x 41 mm
  Pesha     80 g
  Funksionet     Range finder, barometer, LED, vision system,802.11n 2.4G WIFI      720P Live View

 

KY PRODUKT PERSHIN :

TRUPI                                     4x HELIKA                 MBAJTESE E HELIKAVE                  1 x BATERI                      FISHE Micro USB                    HEQESE E HELIKAVE

AircraftPropellers (Pair)Propeller Guards (Set)BatteryMicro USB CablePropeller Removal Tool

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu