Printer Canon Selphy CP 1300

21,900 L24,000 L (-9%)

Out of stock

PRINTER CANON SELPHY

 

Krahaso
SKU: 2234C002 Category: Tags: , ,
 • Shtypje e zgjuar
  Shijoni printime të shpejta pa fisha nga pajisjet smart me aplikacionin Canon PRINT, MopriaTM, Apple AirPrintTM dhe butonin Wi-Fi. Kombinoni imazhe nga shumë telefona smart me Party Shuffle.
 • Cilësi e qëndrueshme
  Printime të gjalla dhe të qëndrueshme me cilësi të shkëlqyeshme janë gati në më pak se 1 minutë me teknologjinë e ruajtjes së ngjyrave. Auto Image Optimize siguron që fotot tuaja të duken gjithmonë me cilësinë maksimale
 • Krijoni imazhe unike
  Krijoni dhe shkëmbeni imazhe unike të shtypura në kohë super të shpejtë duke përdorur një gamë të gjerë të opsioneve të printimit dhe shumllojshmërisë, duke përfshirë shirita per bordet e fotografive dhe ID print.
 • Shtypni në lëvizje
  I menaxhueshëm dhe kompakt, ky printer është i lehtë për tu bartur për shtypje të shpejtë, të besueshme, me cilësi laboratori, kudo që shkoni. Shtypni deri në 54 foto me baterinë opsionale të kapacitetit të lartë.

SPECIFIKIMET 

 

Wi-Fi printing
 Printim Wi-Fi 

Apple AirPrint

Apple AirPrint

 

 

Mopria

Mopria

 

Fast lab quality prints
Printime si ne laborator
ID photo print
ID PHOTO PRINT

2x6 photo-booth prints

2×6 printim nga te dyja anet 

 

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu