Printer Epson AL-M310DN

12,500 L16,900 L (-26%)

Out of stock

Krahaso
SKU: C11CF22401 Category: Tags: , ,

Kompania Epson është ndër prodhuesit e printerëve të llojeve të ndryshme. Nëse jeni duke kërkuar një printer të lirë dhe me performancë të mirë, ju mund të zgjidhni printerin monokrom Epson WorkForce AL-M310DN. Ky printer është ndër modelet e pajisura me teknologjinë LED, dhe ka rezolucion i cili arrin deri në 1200dpi. Kopja e parë realizohet brenda 7 sekondash, kurse ju mund të printoni deri në 30 faqe në minutë. Maksimumi i printimit në muaj arrin deri në 20.000 faqe. Printimi i shpejtë arrihet falë procesorit kualitativ i cili operon në frekuencë 750MHz me 512MB memorie për printim. Ai gjithashtu ofron mundësinë e printimit në të dy anët e faqes, e cila ndihmon në kursimin e kohës dhe zvogëlimin e kostos.

Modeli: AL-M310DN
Kapaciteti maksimal i memories (MB):512
Kapaciteti standard i memories [MB]:512
Konsumi (W): 594
Lloji i printerit: Laser
Madhësia e printerit: A4
Mbështetje për W10: Po
Ngjyra / Bardhë e zi: Bardhë e zi
Përmasat [mm]: 375‎ x 393 x 285 mm
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]: 60 g/m² – 220 g/m²
Pesha në kg: 14
Printim dyanësh automatik: Po
Printimi i faqes së parë [sekondë]: 7
Prodhuesi: Epson
Rezolucioni – ngjyra e zezë [DPI]: 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë – normale [faqe / min]: 35
Teknologjia: RJ-45, USB 2.0
Teknologjia e printimit: Laser
EAN: C11CF22401

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu